16 Yaşındaki İngiliz Kızı Facebook'tan Taciz Etti

Yaşam 15:52 | 04 Ekim 2016

Adının Servet Turan olduğu görülen 46 yaşındaki bir Türk, kendisinin 16 yaşında olduğunu iddia ettiği ancak gerçekte 19 yaşında olan bir İngiliz kızı Facebook'ta taciz etti.

İngiliz Abby Bray (19), Facebook’ta polis memuru olduğu iddia edilen S.T. tarafından tacize uğradığını öne sürdü.

Kişisel Facebook hesabından olayı anlatan Abby, konuşmaların ekran görüntülerini de paylaşınca olay Türkiye’de büyük yankı buldu.

null

Mesajlaşmalara göre, aslında 19 yaşında olan Abby, ’16 yaşındayım’ demesine rağmen S.T. ısrarlı tacizlerini sürdürüyor. Çıplak fotoğraflarını gönderen S.T. evlenmek için Abby’i Türkiye’ye davet ediyor. Israrlarını sürdüren S.T. Abby’ye bakire olup olmadığını bile soruyor.

null

Facebook’ta “İnsanların bu tip sapıklara dikkat etmesi için paylaşıyorum” diyen Abby, başka genç kızların da bu sapıklığa maruz kalmaması için sosyal medya kullanıcılarından S.T.’yi şikayet etmelerini istedi. Abby yazısını “Başka sapıklar da bana yazmayı denemekte kendilerini özgür hissedebilirler, onları da ifşa edip teker teker rapor edeceğim” şeklinde bitiriyor.

PAYLAŞIMINI SİLDİ

Olayın büyük yankı bulmasıyla Abby’nin Facebook sayfasına Türk kullanıcılar tarafından çok sayıda yorum bırakıldı. Genç kız binlerce yorum alan paylaşımını saatler içinde sildi.