Çinli Sevgilisi İçin 10 Gün Havalimanı'nda Bekledi

Yaşam 11:18 | 03 Ağustos 2016

Çin’in Hunan bölgesine bağlı Çangsa kentindeki havaalanında 10 gün boyunca internette tanıştığı ve sadece adını bildiği 26 yaşındaki Zang’ın gelmesini bekleyen 41 yaşındaki Cirk, sonunda fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Zang’ın kendisini karşılamaya gelmemesine rağmen havaalanından ayrılmayan Cirk’in fiziksel yorgunluk sonucu hastaneye kaldırılması, Çin’de gündeme oturdu.

null

Olayı televizyondan öğrenen Zang ise, medyaya yaptığı açıklamada “Romantik ilişkimizi ilerletmiştik ancak sonra beni fazla aramaya başladı. Bir gün bana birden aldığı uçak biletlerini gösterdi ve ben bunun bir şaka olduğunu düşündüm. Daha sonra benimle iletişim kurmadı” dedi. Genç kadın, Cirk’in Hunan’a geldiği sırada bir estetik ameliyat için şehir dışında olduğunu ve telefonunu kapattığını da söyledi.‘İLİŞKİSİNİ CİDDİYE ALAN ADAMIN DUYGULARIYLA OYNAMAYIN’

Çin’de birçok sosyal medya kullanıcısı Cirk’le dalga geçerken, “İnternette tanıştığı kız arkadaşıyla buluşmak için Çangsa’ya gelen yabancı adam’ etiketi Çin’in sosyal medya platformu Weibo’da trend oldu. Bazıları da ‘çılgın aşık’ olarak gördükleri Hollandalı adam için “İlişkisini ciddiye alan bu adamın duygularıyla oynamayın’ diyerek Cirk’e sevgilerini iletti.

null

Hastaneden taburcu edilen Cirk’in ülkesine döndüğü belirtilirken, Zang ise iyileştikten sonra Hollandalı erkek arkadaşı ile buluşmak ve ilişkilerini sürdürmek istediğini söyledi.