Erkek Arkadaşınızın Size Söyleyemediği 10 Şey

Yaşam 20:29 | 01 Ekim 2016

1. 1. 5 kilo fazlanız olduğunun farkında :( Ara sıra ufak laf çarpma denemeleri olsa da, rahat olun; henüz söyleyecek kadar delirmiş olamaz..

2. 2. Çok fazla makyaj yapmanıza biraz kıl... Gömleklere bulaşan o turuncu renk, ve bir de sizi öptükten sonra simlerden dolayı yüzlerine yerleşen o nirvanaya ulaşmışlık parıldaması biraz hoşlarına gitmiyor gibi..

3. 3. Çok fazla kot t-shirt giyiyor olabilir misiniz? Dekolteden, yırtmaçtan ne kadar nefret ettiklerini söyleseler de inanmayın. Bazı günler biraz Marilyn Monroe gibi hissedebileceğiniz bir tarzı onlar da dört gözle bekliyor ama asla söylemeyecekler.

4. 4. Sporla öyle çok aranız yok gibi değil mi? Hiç spor yapmamanız içten içe onlara itici geliyor olabilir. Çünkü ilk maddede de belirttiğimiz gibi o 5 kilo fazlalıktan malesef haberleri var

5. 5. Bebek taklidi yaparak konuşmanızla ilgili ne söyleyeceklerini bilemiyorlar Ve sanırım onlar sessiz kaldıkça bu iş böyle sürüp gidecek.

6. Danslarınız biraz değişik olabilir. N'apalım.. Yeter ki siz gece dışarı çıktığınızda; içinizdeki Foolish Casanova dansı yapan Petek Dinçöz'e biraz dur diyin.

7. Her gece mi "iyi geceler dilemek"?!! 😵🔫 Onlar için sandığınızdan biraz daha zor.. Size her ne kadar söylemese de, her gece böyle bir ritüelinizin olması baya saçma geliyor.

8. Biraz aşırı mı seviyorsunuz? Karşınızda komşunun kreşten gelmiş oğlu yok kızlar, biraz daha onları küçük çocuk gibi severseniz dayanamayıp söyleyecekler sanırım.

9. e kadar da çok erkek kankanız var öyle... Ama kıskanç ve bu konuyu kafaya takan ezik bir erkek imajı yaratmamak için mecburen bu konunun şimdilik gündeme gelmemesi gerekiyor.

10. Tamam arkadaşlarınız çok tatlı olabilir, ama gerçek şu ki; o kendi arkadaşlarıyla daha mutlu... Tabi ki bunu da size kolay kolay söylemeyecek.