Müge Anlı 20 Yıl Sonra, İran'a Kaçırılan Zeynep'i Buldu

Yaşam 20:01 | 14 Ekim 2016

Müyesser Hanım kızı Zeynep'i bulmak için Müge Anlı'ya başvurdu. 20 yaşındaki Zeynep canlı yayında annesi ile telefonda konuştu.

Milyonları ağlatan ana kızın konuşması ardından onların kavuşmasını görmek için sabırsızlanılılyor. İran'a kaçırılan Zeynep aylardır süren emekler sonunda nihayet bulundu. Şimdi sıra aynı şekilde kaçırılan Esin'i bulmakta.

6 aydır iz süren Müge Anlı ve ekibi Müyesser Hanım'ı kızına kavuşturdu. Zeynep 20 yıl sonra ilk kez annesinin sesini duydu. Babası ona annesi Müyesser Hanım'ın öldüğünü söylediğini belirtti. Zeynep babasının bazen annen öldü dediğini bazen de seni bırakıp gitti dediğini belirtti. Müyesser Hanım canlı yayında sevinç gözyaşları döktü. Yıllar önce Müyesser Hanım'ı eski kocası yeni ev tuttuk git bir bak dediiğini ve geri döndüğünde ne eşini ne de kızını bulamadığını belirtti. İki yıl kızının emziğine bakarak ağlayan Müyesser Hanım kızına 3 kardeşinin olduğunu müjdeledi. Zeynep annesine "Sen beni aradın ya helal olsun." diyerek teşekkür etti. 

Müge Anlı Esin'in de bulunması için çalışmalara devam ettiğini belirtiyor. İki kızı aylardır arayan Müge Anlı Zeynep'i bulmanın haklı mutluluğunu yaşıyor. Zeynep kendisini kaçıranlardan sevdiği Ömer'e kaçınca bulundu. Müge Anlı iyi ki Ömer'e kaçmışsın ki seni bulduk dedi.