Türkiye'nin İlk Nutella Cafe'si Açıldı

Yaşam 14:42 | 12 Ekim 2016

Eataly İstanbul, Nutella tutkunlarını bir araya getirmeyi hedefliyor.

Farklı konsepti, felsefesi ve zengin ürün çeşitliliğiyle gittiği her şehrin yeme içme kültürüne katkıda bulunan Eataly İstanbul, Nutella işbirliği ile hayata geçirdiği yeni projesini Tuba Ünsal ev sahipliğinde gerçekleşen davetle tanıttı. Tüm Nutella tutkunlarını bir araya getiren, Türkiye’nin ilk ve tek Nutella Cafe açılışının davetlileri arasında Başak Sayan, Ece Vahaoğlu, Akasya Aslıtürkmen, Tamer Yılmaz gibi isimler de vardı.

Nutella tutkunlarının favorisi haline gelecek Nutella Cafe, açıldığı günden beri lezzet arayanlar için bir buluşma noktası olan Eataly İstanbul’da, Tuba Ünsal’ın ev sahipliğini yaptığı özel bir davet ile açıldı. Tuba Ünsal’ın çocukları Sare ve Civan da davete katılarak dev Nutella kavanozu karşısında neşeli anlar yaşadılar.

null

Eataly’nin Executive Şefi Claudio Chinali’nin hazırladığı, tamamı Nutella içeren özel menüsüyle tadına doyulmaz bir gün geçiren davetliler arasında Başak Sayan, Ece Vahapoğlu, Akasya Aslıtürkmen, Tamer Yılmaz gibi isimler de bulunuyordu. Katılan tüm davetlilerden tam not olan Nutella Cafe menüsünde, krep, waffle gibi klasik lezzetlerin yanı sıra kağıt helva, simit gibi geleneksel lezzetler de yer alıyor.

Eataly İstanbul bünyesinde 12 Ekim’den itibaren hizmet vermeye başlayan Nutella Cafe, hem hayatın hem de Nutella’nın tadını çıkarmak isteyenlerin yeni buluşma noktası olacak!